Історія компанії

1997-2000

Успішна робота на ринку сировини України, Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Угорщини та ін.
Це період становлення компанії, отримання досвіду і навичок роботи з пухо-перовою сировиною. Знайомство з унікальністю ринку, тонкістю і багатогранністю пуху і пера.
Придбання лабораторних навичок визначення якості, досвіду в тонких і складних процесах сортування, миття та сушіння пухо-пір'яних сумішей.

 

2001

14 вересня 2001 випущено перший виріб. Компанія приступила до виготовлення постільних речей. Перші кроки, вивчення ринку, прагнення до якості, яка не має меж досконалості, з урахуванням зростання технологій і прогресу.
З початком виробництва готової продукції частішають звернення за послугою чистки аналогічних виробів (подушок і ковдр). Компанія відкриває таку послугу, яка надається і сьогодні.

 

2002

Розробка власних технологій пошиття пухових ковдр, які в подальшому з'єднають в собі характеристики літніх, демісезонних і зимових. Така ковдра отримає власне ім'я - «Клімат-комфорт». Авторитет і популярність у споживача до цієї технології перейде лише з роками, коли практичне застосування (використання) візьме верх над сумнівами і недовірою.

 

2003

ГРік народження торгової марки «IGLEN» (від скорочення двох імен - Ігоря та Олени). Серед співробітників компанії з'являється гасло в сумлінному ставленні до своєї роботи, - «Не лги», який вони взяли, прочитавши назву торгової марки з права на ліво. Повірте, це не просто слова, наш колектив, як одна велика сім'я з усією душею і любов'ю ставиться до кожного випускаємого виробу, як мати поставилася б до своєї дитини.

 

2004

Компанія «IGLEN» бере першу участь у виставці «Текстиль EXPO-MODA» - V Міжнародна виставка текстильної, швейної продукції та обладнання. «IGLEN» крок за кроком просувається вперед. Збільшуються обсяги виробництва, кожна одиниця отримує фірмову упаковку. Наша продукція з інтересом сприймається не тільки на Україні, але і далеко за її межами.

 

2005

Компанія «IGLEN» розширює свій асортимент і запускає у виробництво постільне приладдя з наповнювачем з овечої вовни і бавовни.

 

2006

Подана заявка на офіційну реєстрацію торгової марки «IGLEN». 29 березня Незалежна Лабораторія «IDFL» підтверджує якість обробки пухо-пір'яної сировини, що використовується для нашої продукції. В цьому ж році закладаються фундаменти нових виробничих площ нашої компанії, в селі Требухів, Броварського району Київської області..

 

2007

ТМ «IGLEN» офіційно зареєстрована, отримано свідоцтво торгової марки за двома класами. В цьому році компанія бере участь в двох виставках: IV міжнародній спеціалізованій виставці «Домашній текстиль та інтер'єр 2007», і XII спеціалізованій виставці «ТНФ».
Продукція ТМ «IGLEN» визнана кращою серед аналогічних, що підтверджує отримання нашою компанією нагороди "Кращий продукт року 2007" .

 

2008

На нових виробничих площах проводиться монтаж спеціального швейного обладнання, розширюючи асортимент стьобаними виробами з пуху, вовни і бавовни.

 

2009

Розробляється і впроваджується у виробництво ще один вид продукції - наматрацники. Цей унікальний виріб має вагому відміну від аналогічної продукції інших торгових марок.
Участь в IV Міжнародній спеціалізованій виставці "ПРИМУС: ХОРЕКА УКРАЇНА 2009".
Участь у виставці - ярмарку товарів і послуг для літнього відпочинку "100 днів літа".
Участь в XVI міжнародній виставці "Меблі та інтер'єр". .

 

2010

Розроблено новий виріб – - всесезонну ковдру “ДУЕТ”, що складається з пари бавовна - вовна. Такий виріб практично відразу знаходить заслужену популярність серед споживачів, адже воно відмінно задовольняє всі теплові потреби найвибагливішого покупця.
Участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер'єру для готелів та ресторанів "ПРИМУС: ХОРЕКА УКРАЇНА 2010".

 

2011

У виробництво впроваджуються тканини нового покоління. Запускається лінія непромокаємих виробів: простирадл, наматрасників, навалочок, які стають невід'ємною частиною готелів по всій Україні і за її межами.
Участь в XIV Міжнародному форумі "ПРИМУС: АМБІЕНТЕ УКРАЇНА 2011".
Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці "Design Living Tendency 2011".

 

2012-2013

Наша компанія запускає власний процес обробки пухо - пір'яної сировини, що дозволяє нам досягти ще більш високої якості використовуваної нами сировини.

 

2014

Починається процес ребрендингу компанії, свою роботу починають такі социальні мережі як Facebook, Instagram, Twitter і Вконтакте. Поліпшується якість спеціальної упаковки.

 

2015

Наша компанія переходить на альтернативні джерела живлення - проводиться монтаж і введення в експлуатацію сонячної електростанції. Піклуючись про інфрасткуре району, де знаходиться виробництво, компанія IGLEN реалізує частину електроенергії для населення.

 

2016

Розширюється асортимент дитячого лінії: запускається ще один вид подушок з пуху для дітей!
А також приймається рішення про створення елітної серії подушок і ковдр "Royal Series" з подвійним кантом.