Продукція Iglen тепер доступна на Prom.ua

Ми відкрили офіційний інтернет-магазин на платформі prom.ua тепер ви можете замовляти нашу продукцію онлайн.

Перейти в магазин

Про нас

Більше 15 років наша компанія працює на ринку текстильної промисловості, динамічно розвиваючи та вдосконалюючи свою справу. Виробляючи вироби тільки найвищої якості, за відносно короткий час, нам вдалося заслужити довіру наших клієнтів не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Ми успішно поєднуємо технології сучасності та інноваційні складові з безцінним досвідом і багатими знаннями текстильної промисловості.

Комфорт, який відчувається з кожним дотиком, ґрунтується на гармонійному поєднанні якості, функціональності і дизайну, присутній в кожному виробі, яке проводиться під нашою торговою маркою.


Наша мета - зробити Ваш відпочинок не тільки приємним, але і здоровим!

Саме тому, кожен виріб нашої компанії проводиться тільки з високоякісних, сучасних і екологічно чистих матеріалів, на новітньому обладнанні висококваліфікованими фахівцями.

Наші товари проходять численні тести і жорсткий контроль з боку експертів, щоб відповідати європейським стандартам якості, адже наша нагорода - це Ваше визнання і вдячність!

Персональний підхід - це те, що ми беремо за основу у взаємовідносинах з нашими партнерами і клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного - це важливий інструмент розвитку бізнесу. Виробничі потужності, швидке реагування, консультації наших фахівців і цінова політика, - все направлено на те, щоб задовольнити будь-які запити самого вимогливого споживача!

IGLEN — компанія з сімейними цінностями! І саме тому ми робимо нашу справу так захоплено і з любов'ю! Довірте нам Ваш сон!

IGLEN: Для Вас, як для себе!