Ми піклуємося про наших споживачів!

Продукція нашої торгової марки має сертифікат незалежної лабораторії IDFL, що підтвержує високу якість використовуваної сировини для виробництва пухових подушок та ковдр.

Використання спеціальних миючих засобів, які не містять хлору та соди, запобігають руйнуванню структури пір'їн, які на 95% складаються з білка. Як результат- відсутність утворення пилу та накопичення бактерій, що дає нам право говорити про безпеку нашої продукції для людей, які схильні до алергічних захворювань.
Тканини, які ми обираємо для нашої продукції проходять спеціальну обробку ACTIGARD- такий текстиль є гіпоаллергенним. До властивостей такої обробки слід додати, що такі тканини є протигрибкові та протибактеріальні, що позитивно впливає на Ваш здоров'я, надійно захищаючи Вас уві сні.
Кожен виріб має відмітку "Еко Тех Стандар 100", який гарантує відсутність отруйниx речовин (кожен виріб перевіряється на наявність пестицидів, формальдегідів, важких металів в матеріалі, з яких воно виготовлено та барвників, що викликають онкологічні захворювання. Такий знак мають право присуджувати лише 13 Європейських дослідницьких лабораторій.

З турботою про кожного, IGLEN!

"Для Вас, як для себе!"